COMVAR to kompleksowy system klasy ERP służący do zarządzania firmą. Znacząco ułatwia przepływ dokumentów między poszczególnymi działami, przydzielanie zadań pracownikom, obsługę klientów, zarządzanie finansami z ewidencją obrotu i fakturowaniem, zarządzanie przepływem materiałów (zaopatrzenie, stany magazynowe, braki).

Zawiera wiele przydatnych funkcjonalności, umożliwia wgląd w przebieg różnych procesów w czasie rzeczywistym i szybkie reagowanie na ich przebieg niepożądane zdarzenia, dzięki czemu zarządzanie działalnością firmy stanie się w pełni kosztowo-efektywne, co często wiąże się z obniżeniem kosztów operacyjnych, znaczącym polepszeniem wydajności pracy a także bezkolizyjną i przyjazną obsługę klientów i kontaktów z dostawcami firmy.

Modułowa struktura naszego systemu klasy ERP pozwala na swobodną i najbardziej efektywną konfigurację systemu najlepiej pasującą do bieżących potrzeb firmy. Zaletą systemu COMVAR jest to, że działa na niemal wszystkich systemach operacyjnych, zarówno tych starszych (Windows XP, Vista i 7) jak i nowych, Windows 10, działa również w systemie Linux.

Umożliwia podgląd zdarzeń i reagowanie na nie z poziomu smartfonów opartych na systemie operacyjnych Android, co jest niewątpliwą zaletą systemu. System COMVAR funkcjonuje na rynku od 1991 roku a najnowsza jego wersja ukazała się w 2018 roku, początkowo przeznaczony był głównie dla stacji obsługi pojazdów i firm handlowych – dealerów samochodów.

comvar logo

KOMPLEKSOWY SYSTEM KLASY ERP SŁUŻĄCY DO ZARZĄDZANIA FIRMĄ